Pożyczka pod zastaw nieruchomości — jakie warunki trzeba spełnić, by ją otrzymać?

Planujesz kosztowne inwestycje w swojej firmie i potrzebujesz natychmiastowego dostępu do pokaźnej puli środków? A może borykasz się ze skutkami utraty płynności finansowej i chcesz jak najszybciej wrócić na właściwe tory? Przedstawiamy propozycję dostępną na rynku pozabankowym, która okazuje się atrakcyjna dla różnych grup przedsiębiorców. Dowiedz się, jak działa finansowanie pod zastaw i kto może z niego skorzystać!

Czym jest zastaw na nieruchomości?

Zastanawiasz się, na czym polega wspomniana powyżej usługa? Pożyczka pod zastaw nieruchomości bez BIK jest fundamentem oferty prywatnych biur, które skupiają swoje działania na pomocy przedsiębiorcom w tarapatach. Dzięki skutecznemu zabezpieczeniu interesów wierzyciela, może on udostępnić korzystne warunki finansowania i rozszerzyć swoją ofertę na podmioty, które nie są w stanie uzyskać wsparcia ze strony banku.

W przeciwieństwie do kredytów przyznawanych przez instytucje bankowe, pożyczka bez BIK nie wyklucza firm z niekorzystną historią spłaty zadłużenia. Brak wymogu wkładu własnego dodatkowo powiększa grono klientów uprawnionych do otrzymania pieniędzy.

Często jedynym warunkiem akceptacji wniosku jest posiadanie nieruchomości własnościowej (wolnej od innych obciążeń). Przekazanie jej pod zastaw następuje na mocy aktu notarialnego i uprawnia wierzyciela do dochodzenia swoich praw z majątku dłużnika. Zasada pożyczki jest bardzo prosta. Jeśli przestaniesz spłacać raty, pożyczkodawca może zająć i upłynnić wskazaną nieruchomość w celu zaspokojenia uzasadnionego roszczenia.

Kto może skorzystać z pożyczki pod zastaw nieruchomości?

Czy tego typu produkt jest dostępny dla każdego? Pora to sprawdzić!

Analiza ofert wielu podmiotów pozabankowych ujawnia przyczyny ogromnej popularności, jaką cieszy się pożyczka pod zastaw nieruchomości. Możliwość otrzymania wsparcia bez BIK i oceny zdolności kredytowej przyciąga rzesze przedsiębiorców, którzy nie mogą lub nie chcą korzystać z analogicznych usług bankowych.

Oferta prywatnych biur jest skierowana do firm w kryzysie, start-upów lub jednostek gospodarczych z negatywną historią kredytową. Jeśli posiadasz dom, mieszkanie lub działkę na własność i chcesz ustanowić na nią hipotekę, pożyczka pod zastaw bez BIK stoi przed Tobą otworem.

Pożyczka pod zastaw — jakie dokumenty są wymagane?

Mówiąc o warunkach przyznawania wsparcia ze strony instytucji pozabankowych, nie możemy pominąć istotnych formalności. Czytaj dalej, a dowiesz się, jakie dokumenty są wymagane przy ubieganiu się o fundusze.

Jeśli chcesz skorzystać z pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK, przygotuj następujące zaświadczenia:

  • akt notarialny potwierdzający prawo własności,
  • odpis z księgi wieczystej,
  • zaświadczenie wpisu do CEiDG.

Poszukujesz sprawdzonego biura pożyczkowego, jakie przygotuje dla Ciebie personalizowaną ofertę? Sprawdź propozycję firmy Smartvest, która specjalizuje się w udzielaniu finansowego wsparcia dla mikro i małych przedsiębiorstw. Pożyczka pod zastaw nieruchomości bez BIK pozwoli Ci wyjść na prostą i utrzymać się na konkurencyjnym rynku. Wejdź na stronę www.smartvest.pl i dowiedz się więcej o warunkach finansowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj